LLOCS DE VOTACIÓ DE CADA CENTRE EN LES ELECCIONS SINDICALS DEL 3 DE FEBRER DE 2011 DEL CONSORCI DE BARCELONA

NOM DEL CENTRE

ADREÇA DEL CENTRE

LLOC DE VOTACIÓ

ADREÇA DEL LLOC DE VOTACIÓ

NÚMERO MESA

AFA Barceloneta

c. Balboa, 11

I. Joan Salvat i Papasseit

pg. Salvat Papasseit, s/n

25

AFA Bon Pastor

c. Mollerussa, s/n

E. Bernat de Boïl

c. de Mollerussa, 1 (Barri Bon Pastor)

11

AFA Ciutat Meridiana

c. Perafita, 1-3

I. Pablo R. Picasso

c. Sant Feliu de Codines, 1

13

AFA El Clot

c. Bilbao, 214/ c. Concili de Trento

E. Miralletes

c. Indústria, 255

40

AFA La Verneda-Sant Martí

c. Selva de Mar, 215 5è

I. Salvador Seguí

c. Santander, 7-9

39

AFA Les Corts

c. Dolors Masferrer, 33-35

I. Les Corts

Travessera de les Corts, 131-159

2

AFA Madrid

c. Peñalara, s/n

E. Splai

c. Maladeta, 75-77

60

AFA Martinet de Nit

rbla. Prim, 87-89 3r.

I. Rambla Prim

c. Cristòbal de Moura, 223

36

AFA Pegaso

c. Segadors, 2, 2n

I. Dr. Puigvert

pg. de Santa Coloma, 46-54

14

AFA Pere Calders

c. Calàbria, 25

E. Milà i Fontanals

c. Àngels, s/n

50

AFA Prosperitat

c. Baltasar Gracián, 24-26

E. Santiago Rusiñol

pg. Valldaura, 261

18

AFA Rius i Taulet

av. Príncep d'Astúries, 23-27

E. Baldiri Reixac

c. Olot, s/n (Parc Güell)

55

AFA Torrent d'en Melis

av. Mare de Déu de Montserrat, 78

I. Joan Brossa

av. Mare de Déu de Montserrat, 78-84

19

Aspace

Parc de Montjuïc( Tres Pins, s/n)

I. XXV Olimpíada

c. Dàlia, s/n

56

CdA de Barcelona

Passeig Mare de Déu del Coll, 41-51

E. Baldiri Reixac

c. Olot, s/n (Parc Güell)

55

CEE Concha Espina

c. Prim, 121-123

I. Rambla Prim

c. Cristòbal de Moura, 223

36

CEE Folch i Camarasa

c. Ventura Rodríguez, 14-16

E. Mare Nostrum

c. Salses, s/n

48

CEE Josep Pla

pg. Fabra i Puig, 406

I. Josep Pla

c. Vall d'Ordesa, 24-34

10

CEE Sant Joan de la Creu

av. Rasos de Peguera, 234

I. Pablo R. Picasso

c. Sant Feliu de Codines, 1

13

CFA Barri Gòtic

c. Rull, 4-6, baixos

EOI de Barcelona

av. de les Drassanes, s/n

6

CFA Canyelles

rda. Guineueta Vella, 22 baixos

E. Tomàs Moro

c. Miguel Hernández, 11

12

CFA Concepció Arenal

c. Doctor Trueta, 76-98

I. Rambla Prim

c. Cristòbal de Moura, 223

36

CFA El Carmel

c. Farnés, 54

E. Taxonera

c. Farnés, 60-72

5

CFA Jacint Verdaguer

c. Entença, 155

E. N-II de Pràctiques

c. Guitard, 8

22

CFA Manuel Sacristán

Via Laietana, 16, soterrani

I. Verdaguer

Parc de la Ciutadella, s/n

41

CFA Maria Rubies

Via Laietana, 18 8a planta

EOI de Barcelona

av. de les Drassanes, s/n

6

CFA Palau de Mar

c. Calàbria, 169, baixos

I. Verdaguer

Parc de la Ciutadella, s/n

41

CFA Sants-Sant Raimon de Penyafort

pg. Zona Franca, 56, 2n

I. Joan Coromines

ctra. de la Bordeta, 39-41

23

CFA Trinitat Vella

c. de la Madriguera, 38-42

I. Dr. Puigvert

pg. de Santa Coloma, 46-54

14

Coordinació LIC-0108

Pl. Urquinaona, 6, 2a

ST 0108 (Consorci-Barcelona)

Pl. Urquinaona, 6, 2a

59

CREDAC Pere Barnils (Seu central-Barcelona)

Pau Claris, 95 7è

ST 0108 (Consorci-Barcelona)

Pl. Urquinaona, 6, 2a

59

CRP Ciutat Vella

Pl. del Pi, 2

I. Milà i Fontanals

pl. Josep Ma. Folch i Torres, s/n

49

CRP Eixample

Mallorca, 219

E. Carlit

c. Roger de Flor, 162

4

CRP Gràcia

Mare de Déu de la Salut, 87

I. Joan Brossa

av. Mare de Déu de Montserrat, 78-84

19

CRP Horta-Guinardó

Thous, 6-8

I. Joan Brossa

av. Mare de Déu de Montserrat, 78-84

19

CRP Les Corts

Cardenal Reig, 32

I. Les Corts

Travessera de les Corts, 131-159

2

CRP Nou Barris

C/ Nil 27-29

I. Barcelona-Congrés

c. Baró d'Esponellà, 1-15

9

CRP Sant Andreu

Fraga, 23-25

I. Dr. Puigvert

pg. de Santa Coloma, 46-54

14

CRP Sant Martí

Gran Via de Les Corts Catalanes, 866 2n.

E. La Farigola del Clot

c. Hernán Cortés, s/n

47

CRP Sants-Montjuïc

Pau Claris, 95 7è

I. Joan Coromines

ctra. de la Bordeta, 39-41

23

CRP Sarrià-Sant Gervasi

Bertran, 41

I. Les Corts

Travessera de les Corts, 131-159

2

Ctre. Educatiu Can Llupià

c. German Desvalls, 58-60

I. Vall d'Hebron

pg. de la Vall d'Hebron, 93-95

31

Deficients Visuals

Gran Via de les Corts Catalanes, 394

E. Joan Miró

c. Diputació, 21-23

45

E. Acàcies

c. Pujadas, 252-270

E. Pere IV

c. Bilbao, 103-117

63

E. Àgora

c. Marne, 2

E. Àgora

c. Marne, 2

61

E. Aiguamarina

c. Casals i Cuberó, s/n

I. La Guineueta

c. Artesania, 53-55

27

E. Alexandre Galí

pg. Marítim, s/n

I. Joan Salvat i Papasseit

pg. Salvat Papasseit, s/n

25

E. Àngels Garriga

c. Gallecs, 22

E. Torrent de Can Carabassa

c. Llobregós, 17-23

7

E. Antaviana

c. Nou Barris, s/n

I. La Guineueta

c. Artesania, 53-55

27

E. Antoni Balmanya

c. Freser, 101

E. Miralletes

c. Indústria, 255

40

E. Antoni Brusi

c. Sardenya, 27

I. Pau Claris

pg. Lluís Companys, 18

33

E. Auró

c. Mallorca, 106

E. Auró

c. Mallorca, 106

1

E. Ausiàs March

c. Joan Guell, 193

I. Les Corts

Travessera de les Corts, 131-159

2

E. Bac de Roda

c. Fluvià, 253

I. Infanta Isabel d'Aragó

pl. d'Angeleta Ferrer, 1

21

E. Bailèn

pl. del Poble Romaní, s/n

I. Secretari Coloma

c. Secretari Coloma, 25

29

E. Baixeras

Via Laietana, 11

I. Verdaguer

Parc de la Ciutadella, s/n

41

E. Baldiri Reixac

c. Olot, s/n (Parc Güell)

E. Turó del Cargol

av. Coll de Portell, 56

54

E. Baloo

c. Harmonia, 37

E. Mare Nostrum

c. Salses, s/n

48

E. Barcelona

c. Evarist Arnús, 2-4

I. Les Corts

Travessera de les Corts, 131-159

2

E. Baró de Viver

c. Tucuman, 1

E. Bernat de Boïl

c. de Mollerussa, 1 (Barri Bon Pastor)

11

E. Barrufet

ptge. Vapor Vell, 7

E. N-II de Pràctiques

c. Guitard, 8

22

E. Bernat de Boïl

c. de Mollerussa, 1 (Barri Bon Pastor)

E. Bernat de Boïl

c. de Mollerussa, 1 (Barri Bon Pastor)

11

E. Bogatell

c. Ramon Turró, 60-74

E. Bogatell

c. Ramon Turró, 60-74

62

E. Brasil

Gran Via de les Corts Catalanes 1108

E. Catalònia

c. Perú, 195

20

E. Calderón de la Barca

c. Orduña, s/n

I. Barcelona-Congrés

c. Baró d'Esponellà, 1-15

9

E. Can Clos

c. Pedrera del Mussol, 10-14

E. Seat

c. Mecànica, s/n - Grup V SEAT

46

E. Can Fabra

c. de Sant Adrià/c. del Segre, 34-56

I. Príncep de Viana

c. Torroella de Montgrí, 6-18

35

E. Carles I

pg. de l'Exposició, 1-3

EOI de Barcelona

av. de les Drassanes, s/n

6

E. Carlit

c. Roger de Flor, 162

E. Carlit

c. Roger de Flor, 162

4

E. Castella

pl. Castella, 8

E. Milà i Fontanals

c. Àngels, s/n

50

E. Catalònia

c. Perú, 195

E. Catalònia

c. Perú, 195

20

E. Cavall Bernat

c. Badal, 113

I. Lluís Vives

c. Canalejas, 107

30

E. Cervantes

c. Sant Pere Més Baix, 31

I. Pau Claris

pg. Lluís Companys, 18

33

E. Ciutat Comtal

c. Pujalt, s/n

I. Pablo R. Picasso

c. Sant Feliu de Codines, 1

13

E. Collaso i Gil

c. Sant Pau, 101

I. Milà i Fontanals

pl. Josep Ma. Folch i Torres, s/n

49

E. Concepción Arenal

c. Cristobal de Moura, 240

I. Rambla Prim

c. Cristòbal de Moura, 223

36

E. Congrés-Indians

c. Cardenal Tedeschini, 24-26

I. Príncep de Viana

c. Torroella de Montgrí, 6-18

35

E. Coves d'en Cimany

c. Mare de Déu del Pilar, s/n

E. Taxonera

c. Farnés, 60-72

5

E. de la Concepció

c. Bruc, 102

E. Carlit

c. Roger de Flor, 162

4

E. dels Encants

c. Castillejos, 180-184

E. Miralletes

c. Indústria, 255

40

E. Diputació

c. Diputació, 112-116

E. Auró

c. Mallorca, 106

1

E. Doctor Ferran i Clua

c. Manigua, 25-39

I. L'Alzina

ptge. Salvador Riera, s/n

26

E. Dolors Monserdà-Santapau

av. Vallvidrera, 9

E. Tàber

c. dels Esports, 9

51

E. Dovella

c. Mallorca, 595

E. Miralletes

c. Indústria, 255

40

E. Drassanes

av. de les Drassanes, 10-12

EOI de Barcelona

av. de les Drassanes, s/n

6

E. Duran i Bas

c. Vallespir, 198

I. Les Corts

Travessera de les Corts, 131-159

2

E. Eduard Marquina

c. Jaume Huguet, 22

I. Rambla Prim

c. Cristòbal de Moura, 223

36

E. El Carmel

c. Llobregós, 154

E. Taxonera

c. Farnés, 60-72

5

E. El Polvorí

camí del Polvorí, 8-10

I. XXV Olimpíada

c. Dàlia, s/n

56

E. El Sagrer

c. Costa Rica, s/n

I. Joan Fuster

pl. Ferran Reyes, 2-3

24

E. El Turó

c. de Peñalara, 19-55

E. Splai

c. Maladeta, 75-77

60

E. Elisenda de Montcada

c. Vallcivera, s/n

I. Pablo R. Picasso

c. Sant Feliu de Codines, 1

13

E. Els Horts

c. Prim, 217

I. Salvador Seguí

c. Santander, 7-9

39

E. Els Llorers

c. Aragó, 121

E. Auró

c. Mallorca, 106

1

E. Els Porxos

pl. Eduard Torroja, 12-20

I. Infanta Isabel d'Aragó

pl. d'Angeleta Ferrer, 1

21

E. Els Xiprers

Camí del Salze, 13

E. Els Xiprers

Camí del Salze, 13

52

E. Emili Juncadella

c. Juan de Garay, 12

I. Joan Fuster

pl. Ferran Reyes, 2-3

24

E. Enric Granados

pg. Zona Franca, 96-104

I. Mare de Déu de la Mercè

c. Motors, 122-130

42

E. Estel-Guinardó

c. Telegraf, 58

E. Torrent d'en Melis

c. Varsòvia, 161

57

E. Eulàlia Bota

c. Fernando Pessoa, 59

I. Dr. Puigvert

pg. de Santa Coloma, 46-54

14

E. Ferran Sunyer

c. Viladomat, 2-8

I. Milà i Fontanals

pl. Josep Ma. Folch i Torres, s/n

49

E. Ferrer i Guàrdia

c. Pedraforca, s/n

I. Pablo R. Picasso

c. Sant Feliu de Codines, 1

13

E. Fluvià

c. Pujades, 325

I. Rambla Prim

c. Cristòbal de Moura, 223

36

E. Font d'en Fargas

pg. Font d'En Fargas, 65

E. Torrent de Can Carabassa

c. Llobregós, 17-23

7

E. Fort Pienc

c. d'Alí Bei, 75

I. Pau Claris

pg. Lluís Companys, 18

33

E. Francesc Macià

pl. Espanya, 2-3

I. Joan Coromines

ctra. de la Bordeta, 39-41

23

E. Fructuós Gelabert

c. Sardenya, 368

I. La Sedeta

c. Indústria, 67-73

28

E. Gaudí

c. Artesania, 81-83

E. Àgora

c. Marne, 2

61

E. Gayarre

c. Gayarre, 54-56

I. Joan Coromines

ctra. de la Bordeta, 39-41

23

E. General Prim

c. Bernat Metge, 20-26

I. Rambla Prim

c. Cristòbal de Moura, 223

36

E. Heura

Can Pujolet, 5

E. Torrent de Can Carabassa

c. Llobregós, 17-23

7

E. Ítaca

c. Numància, 140-158

I. Les Corts

Travessera de les Corts, 131-159

2

E. Jaume I

c. Melcior de Palau, 134-136

E. N-II de Pràctiques

c. Guitard, 8

22

E. Joan Miró

c. Diputació, 21-23

E. Joan Miró

c. Diputació, 21-23

45

E. Joaquim Ruyra

c. Llull, 377

I. Barri Besòs

c. Pujadas, 397

37

E. Josep Maria de Sagarra

pg. Vall d'Hebron, 64-70

E. Josep Maria de Sagarra

pg. Vall d'Hebron, 64-70

32

E. Josep Maria Jujol

c. riera Sant Miquel, 41-45

I. Vila de Gràcia

c. Riera de Sant Miquel, 58-62

43

E. Jovellanos

c. Sardenya, 420

I. Secretari Coloma

c. Secretari Coloma, 25

29

E. La Caixa

c. Andrade, 182

I. Infanta Isabel d'Aragó

pl. d'Angeleta Ferrer, 1

21

E. La Farigola de Vallcarca

c. Sant Camil, 31

E. Baldiri Reixac

c. Olot, s/n (Parc Güell)

55

E. La Farigola del Clot

c. Hernán Cortés, s/n

E. La Farigola del Clot

c. Hernán Cortés, s/n

47

E. La Llacuna del Poblenou

c. Pallars, 216

E. Pere IV

c. Bilbao, 103-117

63

E. La Maquinista

c. de Sao Paulo, 1-9

E. Bernat de Boïl

c. de Mollerussa, 1 (Barri Bon Pastor)

11

E. La Mar Bella

pl. Sant Bernat Calbó, 2

I. Front Marítim

c. Espronceda, 18-34

34

E. La Muntanyeta

c. Montfar, 24

I. XXV Olimpíada

c. Dàlia, s/n

56

E. La Palmera

c. Concili de Trento, 253

I. Salvador Seguí

c. Santander, 7-9

39

E. La Pau

c. Empordà, s/n

I. Salvador Seguí

c. Santander, 7-9

39

E. La Sedeta

c. Indústria, 67-73

I. La Sedeta

c. Indústria, 67-73

28

E. L'Arc de Sant Martí

c. Almacelles, 1-11

I. Salvador Seguí

c. Santander, 7-9

39

E. L'Arenal de Llevant

c. Bac de Roda, 33

I. Front Marítim

c. Espronceda, 18-34

34

E. Lavínia

c. Fígols, 20-24

I. Les Corts

Travessera de les Corts, 131-159

2

E. Les Corts

c. Eugeni d'Ors, 2 (Les Corts)

I. Les Corts

Travessera de les Corts, 131-159

2

E. L'Estel

c. Felip II, 54

I. Joan Fuster

pl. Ferran Reyes, 2-3

24

E. Lluís Vives

c. Canalejas, 107

I. Lluís Vives

c. Canalejas, 107

30

E. Mallorca

c. Londres, 64

I-E del Treball

c. Comte d'Urgell, 187

16

E. Mare de Déu de Montserrat

c. Natzaret, 83-85

I. Vall d'Hebron

pg. de la Vall d'Hebron, 93-95

31

E. Mare Nostrum

c. Salses, s/n

E. Mare Nostrum

c. Salses, s/n

48

E. Marinada

rbla. Caçador, 17-19

I. La Guineueta

c. Artesania, 53-55

27

E. Mas Casanovas

c. Mas Casanovas, 55

I. Joan Brossa

av. Mare de Déu de Montserrat, 78-84

19

E. Mediterrània

pg. Marítim, 5-7

I. Joan Salvat i Papasseit

pg. Salvat Papasseit, s/n

25

E. Mercè Rodoreda

c. Vesubi, 35

E. Prosperitat

c. Tissó / Molí

53

E. Mestre Enric Gibert i Camins

c. Irlanda, 15/Vallès

I. Príncep de Viana

c. Torroella de Montgrí, 6-18

35

E. Mestre Morera

prolongació de Perafita, s/n

I. Pablo R. Picasso

c. Sant Feliu de Codines, 1

13

E. Milà i Fontanals

c. Àngels, s/n

E. Milà i Fontanals

c. Àngels, s/n

50

E. Miquel Bleach

c. Miquel Bleach, 24

I. Joan Coromines

ctra. de la Bordeta, 39-41

23

E. Miralletes

c. Indústria, 255

E. Miralletes

c. Indústria, 255

40

E. Montseny

c. Torrent del Remei, 2-10

E. Baldiri Reixac

c. Olot, s/n (Parc Güell)

55

E. Mossèn Jacint Verdaguer

c. Lleida, 32

I. XXV Olimpíada

c. Dàlia, s/n

56

E. Nabí

c. Reis Catòlics, 38

E. Els Xiprers

Camí del Salze, 13

52

E. N-II de Pràctiques

c. Guitard, 8

E. N-II de Pràctiques

c. Guitard, 8

22

E. Octavio Paz

c. Mallorca, 659

I. Joan Fuster

pl. Ferran Reyes, 2-3

24

E. Orlandai

c. Domínguez Miralles, 1

E. Tàber

c. dels Esports, 9

51

E. Palma de Mallorca

pg. de la Ciutat de Mallorca, 31

I. Barcelona-Congrés

c. Baró d'Esponellà, 1-15

9

E. Parc de la Ciutadella

pg. de Circumval.lació, 5

I. Verdaguer

Parc de la Ciutadella, s/n

41

E. Pare Poveda

av. Vallcarca, 220

E. Josep Maria de Sagarra

pg. Vall d'Hebron, 64-70

32

E. Pau Casals

c. Berruguete, 27

E. Mare Nostrum

c. Salses, s/n

48

E. Pau Casals-Gràcia

c. Providència, 134

I. Secretari Coloma

c. Secretari Coloma, 25

29

E. Pau Romeva

c. Pisuerga, 1

I. Les Corts

Travessera de les Corts, 131-159

2

E. Pegaso

c. Dublin, 5-15

I. Príncep de Viana

c. Torroella de Montgrí, 6-18

35

E. Pere IV

c. Bilbao, 103-117

E. Pere IV

c. Bilbao, 103-117

63

E. Pere Vila

pg. Lluís Companys, 18

I. Pau Claris

pg. Lluís Companys, 18

33

E. Perú

c. Sagunt, 92-94

I. Joan Coromines

ctra. de la Bordeta, 39-41

23

E. Pit-Roig

c. Aguilar, 4

I. Francisco de Goya

c. Garriga i Roca, 21

58

E. Poblenou

c. Perú, 139

E. Catalònia

c. Perú, 195

20

E. Poeta Foix

c. Balmes, 298

I. Menéndez y Pelayo

Via Augusta, 140

44

E. Pompeu Fabra

c. d'Olesa, 19

I. L'Alzina

ptge. Salvador Riera, s/n

26

E. Prosperitat

c. Tissó / Molí

E. Prosperitat

c. Tissó / Molí

53

E. Provençals

c. Perú, 105/c. Sant Joan de Malta

E. Catalònia

c. Perú, 195

20

E. Ramon Berenguer III

Via Barcino, s/n(Trinitat Vella)

SES Josep Comas i Solà

Via Barcino, s/n

15

E. Ramon Casas

c. del Platí, 6

E. Seat

c. Mecànica, s/n - Grup V SEAT

46

E. Ramon Llull

av. Diagonal, 275

E. Carlit

c. Roger de Flor, 162

4

E. Ramón y Cajal

c. Mare de Déu de Lorda, 25

SES Josep Comas i Solà

Via Barcino, s/n

15

E. Rius i Taulet

pl. de Ferran Lesseps, 19

E. Baldiri Reixac

c. Olot, s/n (Parc Güell)

55

E. Rosa dels Vents

c. Açores, 1-3

I. Príncep de Viana

c. Torroella de Montgrí, 6-18

35

E. Rubén Darío

rda. Sant Pau, 38

I. Milà i Fontanals

pl. Josep Ma. Folch i Torres, s/n

49

E. Sagrada Família

c. Sardenya, 339-345

I. La Sedeta

c. Indústria, 67-73

28

E. Sant Antoni Maria Claret

c. Alcàntara, 22-34

I. La Guineueta

c. Artesania, 53-55

27

E. Sant Joan de Ribera

c. Aragó, 620

E. La Farigola del Clot

c. Hernán Cortés, s/n

47

E. Sant Jordi

c. Pedrosa, 16-18

I. Roger de Flor

c. Pedrosa, 2

38

E. Sant Josep Oriol

c. Aiguablava, 121

I. Roger de Flor

c. Pedrosa, 2

38

E. Sant Martí

c. del Doctor Trueta, 99

E. Bogatell

c. Ramon Turró, 60-74

62

E. Sant Pere Nolasc

c. Guardiola i Feliu, 7-9

I. Dr. Puigvert

pg. de Santa Coloma, 46-54

14

E. Santiago Rusiñol

pg. Valldaura, 261

E. Santiago Rusiñol

pg. Valldaura, 261

18

E. Seat

c. Mecànica, s/n - Grup V SEAT

E. Seat

c. Mecànica, s/n - Grup V SEAT

46

E. Splai

c. Maladeta, 75-77

E. Splai

c. Maladeta, 75-77

60

E. Splai

c. Maladeta, 75-77

E. Àgora

c. Marne, 2

61

E. Tàber

c. dels Esports, 9

E. Tàber

c. dels Esports, 9

51

E. Tabor

c. Cartagena, 231-239

E. Miralletes

c. Indústria, 255

40

E. Taxonera

c. Farnés, 60-72

E. Taxonera

c. Farnés, 60-72

5

E. Tibidabo

c. Joaquim Valls, 10(Barriada Roquetes)

E. Prosperitat

c. Tissó / Molí

53

E. Timbaler del Bruc

c. Arnau Oms, 4

E. Splai

c. Maladeta, 75-77

60

E. Tomàs Moro

c. Miguel Hernández, 11

E. Tomàs Moro

c. Miguel Hernández, 11

12

E. Torrent de Can Carabassa

c. Llobregós, 17-23

E. Torrent de Can Carabassa

c. Llobregós, 17-23

7

E. Torrent d'en Melis

c. Varsòvia, 161

E. Torrent d'en Melis

c. Varsòvia, 161

57

E. Tresfonts

Rambla Volart, 88

E. Torrent d'en Melis

c. Varsòvia, 161

57

E. Turó del Cargol

av. Coll de Portell, 56

E. Turó del Cargol

av. Coll de Portell, 56

54

E. Víctor Català

c. Font d'en Canyelles, 35

E. Santiago Rusiñol

pg. Valldaura, 261

18

E. Vila Olímpica

c. Carmen Amaya, 2

E. Bogatell

c. Ramon Turró, 60-74

62

EAP B-01 Nou Barris

C. Nil 27-29

E. Tomàs Moro

c. Miguel Hernández, 11

12

EAP B-02 Sant Andreu

Bascònia, 17

I. Dr. Puigvert

pg. de Santa Coloma, 46-54

14

EAP B-03 Sants-Montjuïc

Pg. Zona Franca, 56

I. Mare de Déu de la Mercè

c. Motors, 122-130

42

EAP B-20 Ciutat vella

Pl. del Pi, 2

EOI de Barcelona

av. de les Drassanes, s/n

6

EAP B-21 St.Marti-Verneda

Gran Via de Les Corts Catalanes, 866 2n.

E. La Farigola del Clot

c. Hernán Cortés, s/n

47

EAP B-30 Dist. VI (Gràcia)

Mare de Déu de la Salut, 87

I. Joan Brossa

av. Mare de Déu de Montserrat, 78-84

19

EAP B-31 Horta-Guinardó

Thous, 6-8

I. Joan Brossa

av. Mare de Déu de Montserrat, 78-84

19

EAP B-41 Sarrià-St.Gervasi

Bertran, 41

I. Menéndez y Pelayo

Via Augusta, 140

44

EAP B-42 les Corts

Travessera de les Corts, 252

I. Les Corts

Travessera de les Corts, 131-159

2

EAP B-47 Eixample

Mallorca, 219

E. Carlit

c. Roger de Flor, 162

4

EAP Deficients Visuals

Gran Via de les Corts Catalanes, 394

E. Joan Miró

c. Diputació, 21-23

45

EASD Deià

c. Deià, 28-38

I. Valldemossa

c. Pintor Alsamora, 7-9

17

EASD Escola Superior de Disseny i d'Arts Plàstiques

c. de la Ciutat de Balaguer, 17

I. Menéndez y Pelayo

Via Augusta, 140

44

EASD Llotja

c. Ciutat de Balaguer, 17

EASD Llotja

c. Ciutat de Balaguer, 17

8

EOI Barcelona III

av. Príncep d'Astúries, 23-27

I. Menéndez y Pelayo

Via Augusta, 140

44

EOI Barcelona IV

c. Empordà, s/n

I. Salvador Seguí

c. Santander, 7-9

39

EOI Barcelona V

c. Enric Bargés, 9-13

E. N-II de Pràctiques

c. Guitard, 8

22

EOI Barcelona-Vall d'Hebron

av. del Jordà, 18

I. Vall d'Hebron

pg. de la Vall d'Hebron, 93-95

31

EOI de Barcelona

av. de les Drassanes, s/n

EOI de Barcelona

av. de les Drassanes, s/n

6

ESCRBC de Catalunya

c. Aiguablava, 109-113

I. Roger de Flor

c. Pedrosa, 2

38

Hospital Clínic i Provincial de Barcelona

c. Villarroel, 170, planta 4, escala 11

I-E del Treball

c. Comte d'Urgell, 187

16

Hospital de Dia Clínic

c. Sabino Arana, 1

I. Les Corts

Travessera de les Corts, 131-159

2

Hospital de Dia de Salut Mental per Adolescents

c. Taquígraf Martí, 30-32, baixos

I. Les Corts

Travessera de les Corts, 131-159

2

Hospital de Dia per adolescents de Nou Barris

c. Almansa, 43

I. La Guineueta

c. Artesania, 53-55

27

Hospital de Dia(FHS Pere Claver)

c. Mare de Déu del Port, 344

I. Mare de Déu de la Mercè

c. Motors, 122-130

42

Hospital de la Sta Creu i S. Pau (Esc.per infants)

c. Sant Antoni Maria Claret, 167

E. Miralletes

c. Indústria, 255

40

Hospital del Mar

pg. Marítim, 25-29

I. Joan Salvat i Papasseit

pg. Salvat Papasseit, s/n

25

Hospital Universit. Materno-infantil Vall d'Hebron

pg. de la Vall d'Hebron, 119-129

I. Vall d'Hebron

pg. de la Vall d'Hebron, 93-95

31

I. Anna Gironella de Mundet

pg. Vall d'Hebron, s/n

I. Vall d'Hebron

pg. de la Vall d'Hebron, 93-95

31

I. Ausiàs March

av. d'Esplugues, 38

I. Ausiàs March

av. d'Esplugues, 38

3

I. Barcelona-Congrés

c. Baró d'Esponellà, 1-15

I. Barcelona-Congrés

c. Baró d'Esponellà, 1-15

9

I. Barri Besòs

c. Pujadas, 397

I. Barri Besòs

c. Pujadas, 397

37

I. Bernat Metge

c. Menorca, 55

I. Salvador Seguí

c. Santander, 7-9

39

I. Collserola

ctra. Alta Roquetes, 70

E. Tomàs Moro

c. Miguel Hernández, 11

12

I. Consell de Cent

c. Carrera, 25

EOI de Barcelona

av. de les Drassanes, s/n

6

I. Dr. Puigvert

pg. de Santa Coloma, 46-54

I. Dr. Puigvert

pg. de Santa Coloma, 46-54

14

I. Emperador Carles

c. Enric Bargés, 9-13

E. N-II de Pràctiques

c. Guitard, 8

22

I. Ernest Lluch

c. Diputació, 15

E. Joan Miró

c. Diputació, 21-23

45

I. Flos i Calcat

av. Rio de Janeiro, 92

I. Valldemossa

c. Pintor Alsamora, 7-9

17

I. Fort Pius

c. Ausias March, 78

I. Pau Claris

pg. Lluís Companys, 18

33

I. Francisco de Goya

c. Garriga i Roca, 21

I. Francisco de Goya

c. Garriga i Roca, 21

58

I. Front Marítim

c. Espronceda, 18-34

I. Front Marítim

c. Espronceda, 18-34

34

I. Galileo Galilei

c. Molí, 57

E. Prosperitat

c. Tissó / Molí

53

I. Icària

c. Doctor Trueta, 81

E. Bogatell

c. Ramon Turró, 60-74

62

I. Infanta Isabel d'Aragó

pl. d'Angeleta Ferrer, 1

I. Infanta Isabel d'Aragó

pl. d'Angeleta Ferrer, 1

21

I. Jaume Balmes

c. Pau Claris, 121

E. Carlit

c. Roger de Flor, 162

4

I. Joan Boscà

av. d'Esplugues, 40

I. Ausiàs March

av. d'Esplugues, 38

3

I. Joan Brossa

av. Mare de Déu de Montserrat, 78-84

I. Joan Brossa

av. Mare de Déu de Montserrat, 78-84

19

I. Joan Coromines

ctra. de la Bordeta, 39-41

I. Joan Coromines

ctra. de la Bordeta, 39-41

23

I. Joan d'Àustria

c. Selva de Mar, 211

I. Infanta Isabel d'Aragó

pl. d'Angeleta Ferrer, 1

21

I. Joan Fuster

pl. Ferran Reyes, 2-3

I. Joan Fuster

pl. Ferran Reyes, 2-3

24

I. Joan Salvat i Papasseit

pg. Salvat Papasseit, s/n

I. Joan Salvat i Papasseit

pg. Salvat Papasseit, s/n

25

I. Josep Pla

c. Vall d'Ordesa, 24-34

I. Josep Pla

c. Vall d'Ordesa, 24-34

10

I. La Guineueta

c. Artesania, 53-55

I. La Guineueta

c. Artesania, 53-55

27

I. La Sedeta

c. Indústria, 67-73

I. La Sedeta

c. Indústria, 67-73

28

I. L'Alzina

ptge. Salvador Riera, s/n

I. L'Alzina

ptge. Salvador Riera, s/n

26

I. Les Corts

Travessera de les Corts, 131-159

I. Les Corts

Travessera de les Corts, 131-159

2

I. Lluís Domènech i Montaner

c. Alumini, 48-82/cantonada c. Coure

E. Seat

c. Mecànica, s/n - Grup V SEAT

46

I. Lluís Vives

c. Canalejas, 107

I. Lluís Vives

c. Canalejas, 107

30

I. Manuel Carrasco i Formiguera

c. Santa Fe, 2

I. Barcelona-Congrés

c. Baró d'Esponellà, 1-15

9

I. Maragall

c. Provença, 187

I-E del Treball

c. Comte d'Urgell, 187

16

I. Mare de Déu de la Mercè

c. Motors, 122-130

I. Mare de Déu de la Mercè

c. Motors, 122-130

42

I. Menéndez y Pelayo

Via Augusta, 140

I. Menéndez y Pelayo

Via Augusta, 140

44

I. Milà i Fontanals

pl. Josep Ma. Folch i Torres, s/n

I. Milà i Fontanals

pl. Josep Ma. Folch i Torres, s/n

49

I. Miquel Tarradell

c. dels Àngels, 1 bis

E. Milà i Fontanals

c. Àngels, s/n

50

I. Montjuïc

c. Cisell, 19

I. Mare de Déu de la Mercè

c. Motors, 122-130

42

I. Montserrat

c. Copèrnic, 84

I. Menéndez y Pelayo

Via Augusta, 140

44

I. Narcís Monturiol

c. Harmonia, s/n

E. Mare Nostrum

c. Salses, s/n

48

I. Pablo R. Picasso

c. Sant Feliu de Codines, 1

I. Pablo R. Picasso

c. Sant Feliu de Codines, 1

13

I. Pau Claris

pg. Lluís Companys, 18

I. Pau Claris

pg. Lluís Companys, 18

33

I. Pere Bosch i Gimpera

c. Torrent del Remei, s/n

E. Baldiri Reixac

c. Olot, s/n (Parc Güell)

55

I. Poblenou

c. Doctor Josep Trueta, 206

I. Front Marítim

c. Espronceda, 18-34

34

I. Príncep de Girona

Travessera de Gràcia, 357

I. Secretari Coloma

c. Secretari Coloma, 25

29

I. Príncep de Viana

c. Torroella de Montgrí, 6-18

I. Príncep de Viana

c. Torroella de Montgrí, 6-18

35

I. Rambla Prim

c. Cristòbal de Moura, 223

I. Rambla Prim

c. Cristòbal de Moura, 223

36

I. Roger de Flor

c. Pedrosa, 2

I. Roger de Flor

c. Pedrosa, 2

38

I. Salvador Espriu

pl. de les Glòries Catalanes, 20

E. La Farigola del Clot

c. Hernán Cortés, s/n

47

I. Salvador Seguí

c. Santander, 7-9

I. Salvador Seguí

c. Santander, 7-9

39

I. Sant Andreu

c. Badosa, 10-14

E. Santiago Rusiñol

pg. Valldaura, 261

18

I. Sant Josep de Calassanç

c. Sant Quintí, 32-50

E. Miralletes

c. Indústria, 255

40

I. Sant Martí de Provençals

c. Pont del Treball, 15

I. Salvador Seguí

c. Santander, 7-9

39

I. Secretari Coloma

c. Secretari Coloma, 25

I. Secretari Coloma

c. Secretari Coloma, 25

29

I. Vall d'Hebron

pg. de la Vall d'Hebron, 93-95

I. Vall d'Hebron

pg. de la Vall d'Hebron, 93-95

31

I. Valldemossa

c. Pintor Alsamora, 7-9

I. Valldemossa

c. Pintor Alsamora, 7-9

17

I. Verdaguer

Parc de la Ciutadella, s/n

I. Verdaguer

Parc de la Ciutadella, s/n

41

I. Vila de Gràcia

c. Riera de Sant Miquel, 58-62

I. Vila de Gràcia

c. Riera de Sant Miquel, 58-62

43

I. XXV Olimpíada

c. Dàlia, s/n

I. XXV Olimpíada

c. Dàlia, s/n

56

I-E Costa i Llobera

Camí de la Capella de Can Caralleu

E. Tàber

c. dels Esports, 9

51

I-E del Treball

c. Comte d'Urgell, 187

I-E del Treball

c. Comte d'Urgell, 187

16

I-E d'Hoteleria i Turisme de Barcelona

c. Pintor Alsamora, 3-5

I. Valldemossa

c. Pintor Alsamora, 7-9

17

Inspecció Barcelona I (Ciutat)

Pau Claris, 95

ST 0108 (Consorci-Barcelona)

Pl. Urquinaona, 6, 2a

59

Inst-Esc Art. Oriol Martorell

c. Artesania, 39-41

I. La Guineueta

c. Artesania, 53-55

27

LIC-0108 (Llengua i cohesió social)

Pau Claris, 95, 7è

ST 0108 (Consorci-Barcelona)

Pl. Urquinaona, 6, 2a

59

Mare de Déu del Roser Les Planes

av. Rectoret, s/n

E. Els Xiprers

Camí del Salze, 13

52

Sant Joan de Déu-Hospital Sant Joan de Déu

ctra. d'Esplugues, s/n

I. Ausiàs March

av. d'Esplugues, 38

3

SES Cristòfol Colom

c. Mollerussa, s/n

E. Bernat de Boïl

c. de Mollerussa, 1 (Barri Bon Pastor)

11

SES Josep Comas i Solà

Via Barcino, s/n

SES Josep Comas i Solà

Via Barcino, s/n

15

ST 0108 (Consorci-Barcelona)

Pl. Urquinaona, 6, 2a

ST 0108 (Consorci-Barcelona)

Pl. Urquinaona, 6, 2a

59

Substitucions (s). Barcelona

Pl. Urquinaona, 6, 2a

ST 0108 (Consorci-Barcelona)

Pl. Urquinaona, 6, 2a

59